KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16034180

nr 1603 4180

Akvareller

2 st, Kina, 1900-tal. Signerade, yttermått inklusive ram: 60x26 - 26x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:26:33